Коли купувати речі для немовляти і чи можна це робити заздалегідь

2033 Переглядів

Якщо ви задумались про те, , тоді цей матеріал саме для вас.

Сучасний підхід до виховання дітей в більшості своїй позбавлений забобонів. Тому відповідь на наведене вище питання може бути такою: купуйте тоді, коли це зручно вам, батькам.

Чи можна заздалегідь купувати речі для новонародженого

Деякі молоді сім’ї, як і раніше задаються питанням про те, коли можна купувати речі для новонародженого. Мовляв, купувати що-небудь заздалегідь — погана прикмета.

Розповідаємо, звідки бере коріння ця традиція. Справа в тому, що буквально півстоліття-століття назад медичне обслуговування було набагато гірше того, з чим ми маємо справу зараз. Як би це не було сумно говорити, але ніхто не міг передбачити заздалегідь, що пологи пройдуть успішно і мама з малюком не постраждають. Тому сім’ї не поспішали збирати дитячий гардероб, щоб виключити зайві витрати на речі, які можуть не знадобитися.

Однак все це в минулому. Часи змінюються і зараз ви можете не переживати про те, чи купують речі новонародженому заздалегідь. Якщо вам хочеться зайнятися покупками тут і зараз — робіть так, як душа забажає!

Такий шопінг скрасить ваше очікування, а також це можливість заздалегідь вирішити всі практичні питання.

Які речі купувати для новонародженого

Не знаєте, на якому терміні купувати речі для новонародженого? Всі покупки можна умовно розділити на ті, які можна робити в будь-який час вагітності і після того, як ви дізнаєтеся стать дитини.

В першу категорію потрапляють товари першої необхідності:

  • Коляска. Важливо знайти не просто красиву, але зручну, стійку, легку і надійну модель. Заздалегідь продумайте, який функціонал для вас найбільш важливий і вибирайте, виходячи зі своїх переваг.
  • Ліжечко. Навіть якщо ви спочатку плануєте спільний сон, грудничку обов’язково знадобиться власне місце для відпочинку.
  • Постільна білизна: придбайте для крихти простирадла і підковдри з натуральної тканини. Також в цю категорію відносяться пелюшки (матусі знають, їх багато не буває!), ковдри для коляски і для дому, а також зручний ортопедичний матрац.
  • Меблі, куди ви складете всі речі вашого маленького чоловічка. Дитячу шафку краще придбати заздалегідь, щоб мати можливість акуратно розсортувати весь одяг. Віддавайте перевагу виробам з натуральних екологічних матеріалів, — так буде безпечніше для здоров’я вашого янголятка.
  • Засоби гігієни та ліки. Мова про рушники, ванни для купання, памперси, засоби для обробки пупкової ранки і креми під підгузник. Купуйте їх заздалегідь і не турбуйтеся про те, що в потрібний момент чогось не виявиться під рукою.

Чому все це краще придбати заздалегідь?

Коли ви заберете вашу дитину з пологового будинку, вам треба буде кожен день з нею гуляти, укладати спати, кудись ховати його одяг. Буде добре, якщо ви передбачете все це заздалегідь.

А ще це варто зробити зараз, щоб потім не купувати все в поспіху, толком не розібравшись з тим, що вам потрібно.

Враховуйте, що будь-які складні для вас покупки (ті, які вимагають від майбутньої мами багато часу і сил) краще не планувати на перший триместр вагітності, а перенести на наступний період, коли це буде більш безпечно для здоров’я.

Не відноситься до теми покупок, але не менш важливо: якщо ваша сім’я планує повний або косметичний ремонт, його також варто провести до пологів. Так, ви можете покрити стіни гіпоалергенним складом, перевірити, як працює вентиляція і встановити заглушки на розетки.

А тепер поговоримо про те, скільки і якого одягу потрібно для новонародженого.

Це якраз та категорія покупок, яку краще здійснювати після того, як ви дізнаєтеся стать вашого карапуза. Ви можете запланувати шопінг на вашу декретну відпустку.

Розповідаємо, скільки речей купувати для новонародженого:

  • Боді і пісочники – практичний одяг, що закриває спинку карапуза. Можете взяти на перших порах 4-5 шт. Беріть моделі як з коротким, так і з довгим рукавом.
  • Сорочечки і повзунки — для тих мам, які віддають перевагу традиційним обновкам. Також досить 4-5 пар.
  • Костюми та комплекти для новонароджених, що складаються з кофтинки і штанців, а також комбінезони для новонароджених. Останні бувають різних моделей, тому не варто купувати багато обновок відразу. Візьміть 2-3 речі різних фасонів: поносіть і вирішите, що вам більше підходить.
  • Чепчики та шапочки. Беріть 5 чепчиків і мінімум 2 теплих шапочки для вулиці.
  • Пінетки і рукавички — потрібно не менше 10 пар шкарпеток і 5 пар антицарапок.
  • Пелюшки — беріть як з тонкої, так і з більш щільної тканини: по 4 шт. кожного типу.
  • Ошатний конверт на виписку — 1 шт.
  • В якості одягу на виписку ви можете придбати один ошатний комбінезон або гарну сукня для дівчинки/костюмчик для хлопчика.

Крім кількості речей, величезну роль грає їх якість.

Оптимальний варіант — це дитячий одяг, пошитий з якісного трикотажу. Це гіпоалергенна натуральна тканина, яка відрізняється хорошою гігроскопічністю і повітропроникністю. Матеріал дуже комфортний в носінні — ваш малюк обов’язково оцінить такий вибір!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля позначені * *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.