Комсомольський трикотаж: властивості й переваги матеріалу

Комсомольський трикотаж: властивості й переваги матеріалу

Вибираючи одяг для дитини, ви напевно регулярно чули поради про те, що оптимальний варіант — це вироби, пошиті з комсомольського трикотажу. Такі поради ви отримуєте не просто так: дійсно, трикотаж заслуговує всіх захоплених відгуків, так як дає малюкові новий рівень комфорту. Ніяка, нехай навіть найсучасніша, синтетика не замінить натуральну тканину і не буде настільки ж приємною в носінні.

Властивості комсомольського трикотажу для дітей

Ця незамінна тканину відома з давніх часів. Ви здивуєтеся, але археологи з'ясували, що перші вироби з цього трикотажу з'явилися ще в 3 ст. до н.е.

Ця тканина довгий час була задоволенням для багатого населення, поки в 1589 році не був винайдений в'язальний верстат, значно полегшив і здешевив процес виготовлення.

Справжнє друге дихання і популярність матеріал знайшов завдяки Коко Шанель, яка ввела в моду трикотажні кофти «джерсі».

Зараз матеріал як і раніше актуальний в дорослій моді і не має собі рівних в дитячому одязі.

Феномен такої популярності комсомольського трикотажу для дітей досить простий:

  1. Натуральний склад тканини гарантує, що ваш малюк не зіткнеться з подразненнями, почервонінням або алергією. Ми хочемо вберегти здоров'я карапуза від будь-яких несприятливих факторів, і такі вироби відмінно справляються з цим завданням.
  2. Комфорт — це не тільки питання складу. Всі речі добре сідають по фігурі, довго зберігають первинний колір, не витягуються і не деформуються так, що виключається можливість їх подальшої експлуатації. Цим і славиться трикотажна тканина, тому її і люблять батьки — вона відмінно показує себе в носінні. Іншими словами, з цього матеріалу виходять дуже практичні речі.
  3. А ще матеріал дозволяє втілити в життя практично будь-які фантазії дизайнера. Дитячі речі можуть і повинні бути стильними. Так, комсомольський трикотаж, випущений на фабриці ТМ Вікторія Стиль, регулярно отримує позитивні відгуки від покупців
  4. Ще одна важлива перевага полягає в тому, що це полотно добре вбирає вологу і пропускає повітря, підтримуючи необхідний температурний баланс. А це особливо актуально для маленьких діток.

Комсомольський трикотаж від виробника Вікторія Стиль

Продукція нашої торгової марки представлена ​​на українському ринку з 2001 року. За весь цей час наші вироби неодноразово удостоювалися різних нагород за високу якість товарів.

Але найприємніші нагороди, які ми отримуємо — це ваші теплі відгуки про те, наскільки вашим дітям приємно носити наші речі.

Наша фабрика не економить на матеріалах і виготовляє всі обновки з високоякісного полотна.

Ми шиємо оригінальні й одночасно практичні речі для немовлят, хлопчиків і дівчаток постарше, а також для підлітків. Крім того, оскільки ми самі відшиваємо всі колекції, у нас можна купити комсомольський трикотаж від виробника за найприємнішою і доступною для всіх батьків ціною.

Але і це ще не все! Ми активно співпрацюємо з оптовими покупцями.

Якщо ви перебуваєте в пошуку стильного і сучасного дитячого одягу, ми готові запропонувати вам комсомольский трикотаж оптом.

Сума мінімального оптового замовлення на нашому сайті — 3000 гривень.

Для цього ми передбачили вигідну систему знижок:

  • від 5000 і до 10 000 грн. — 3%;
  • від 10 001 і до 15 000 гривень — 5%;
  • від 15 001 і до 20 000 гривень — 10%;
  • понад 20 001 грн. — 15%.

Ми відкриті до співпраці і готові стати вашим надійним партнером. Купуючи наші моделі, ви завжди будете отримувати вдячні відгуки від замовників і зможете швидко зміцнити власний бізнес.

Продукція ТМ Вікторія Стиль — це трикотаж на всі часи: якісний, красивий і практичний.

Напишіть свій коментар