Гольфи (водолазки)
138.8000 167.0000 UAH

Товари з 1 по 12 із 33 у каталозі

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Товари з 1 по 12 із 33 у каталозі

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

       Вибір дитячого одягу сьогодні досить різноманітний, але при цьому більш барвистим дизайном відрізняється одяг для дівчаток. Кожен виріб прийнято вдягати відповідно до призначення, але при цьому завжди знайдеться універсальне рішення. Гольфики з високою горловиною можна вдало комбінувати з іншими предметами гардеробу. Але як вибрати водолазку серед безлічі брендів? Наш інтернет-магазин пропонує одяг з комсомольського трикотажу від одного з кращих виробників України. Ви неодмінно будете задоволені якістю даної продукції.

Асортимент дитячих гольфів від ТМ «Вікторія Стиль»

       Дітям рекомендується одяг тільки з натуральних матеріалів. Ми подбали про те, щоб ваша донечка відчувала себе комфортно, тому пропонуємо гарні водолазки з трикотажу, рубчика, велюру, інтерлоку, начісу, а також їх комбінацій. Дизайн гольфів для дівчаток найрізноманітніший:

  • Нарядні - відрізняються стриманим забарвленням, найчастіше виконані в білому кольорі. Можуть доповнюватися оборками та опіковкой, призначені для створення святкового образу.
  • Повсякденні - пропонуються в яскравому виконанні, як правило, мають нашивки і аплікації, що має на увазі їх використання в якості самостійних предметів гардероба.
  • Натільна білизна - найчастіше представлено однотонними моделями або доповнено малюнками по всьому виробу. Використовується в якості додаткового теплового шару.

     Для зручності вибору підходящого гольфу для дівчаток на сайті передбачені фільтри, що дозволяють підібрати одяг по дизайну, сезону і зросту.

Дитячий трикотаж від українського виробника

     На даній сторінці ви знайдете якісні трикотажні водолазки для дівчаток різного віку. У нашому інтернет-магазині дитячого одягу покупки будуть максимально вигідними з наступних причин:

- відсутність мінімальної суми замовлення;
- оперативне оформлення і відправка товарів;
- доступні ціни і можливість повернення продукції;
- покупки оптом і в роздріб.
   

      Вибирайте дитячий трикотажний одяг для дівчат виробництва ТМ «Вікторія Стиль», який забезпечить маленьким модницям максимальний комфорт відчуттів.

Детальніше