КОМСОМОЛЬСКИЙ ТРИКОТАЖ: ДИТЯЧИЙ ОДЯГ

 

     ТМ «Вікторія Стиль» зарекомендувала себе на ринку України як виробник якісного  і доступного дитячого одягу. Ми виробляємо дитячі речі з 2001року. Нам довіряють  як оптові, так і роздрібні клієнти. У нашому інтернет- магазині ви можете купити дитячий трикотаж оптом і в роздріб. Ціни представлені на сайті від виробника, дешевше не знайдете.

 

Наші досягнення:

 

ТМ «Вікторія Стиль» шиє Горішньоплавнівський (Комсомольський) трикотаж в Україні. За час своєї плідної роботи була нагороджена:

   -   у  2011 році - дипломом Міжнародного Академічного Рейтингу популярності "Золота Фортуна" в номінації "За високу якість товарів і професіоналізм" і медаллю "Лідер Національного Бізнесу".

   -   у  2013 році - дипломом і медаллю Міжнародної Академією Рейтингових Технологій та Соціології в номінації "Трудова Слава".

 

Якісні матеріали дитячого трикотажу.

 

Для виробництва дитячого трикотажу ми використовуємо тільки якісні тканини і фурнітуру. Одяг шиється з трикотажних тканин з використанням елементів з інших видів тканини (джинс, вельвет і т.д.) спеціально для комфорту і смаку вашої дитини.

Для літнього одягу використовуються такі види тканин:

кулір;

інтерлок;

рібана;

стрейч-кулір.

Для зими:

начіс;

начіс з лайкрою;

велюр;

вельсофт.

 

 

Купуючи Горішньоплавнівський (Комсомольський) трикотаж від ТМ «Вікторія Стиль», ви купуєте комфорт і зручність за невисоку ціну. Ми шиємо одяг для немовлят і малюків, для дівчаток і хлопчиків, для підлітків і школярів. Намагаємося радувати наших клієнтів новими моделями і високою якістю продукції.

 

Замовляйте дитячий трикотаж від ТМ "Вікторія Стиль".

 

ТМ «Вікторія Стиль» піклується і цінує своїх клієнтів. У нас існують різні системи знижок для покупців. Ми не стоїмо на одному місці, а рухаємося в ногу з часом, створюючи умови для роботи Дропшиппінг, спільних покупок, оптових покупців і не забуваємо про роздрібних клієнтів. Спеціально для роздрібних покупців постійно проводяться розіграші, пропонуються акційні пропозиції, знижки. За новинами можна стежити, як на нашому сайті, так і в соціальних мережах:

 

Facebook - https://www.facebook.com/victoriastyleua


Instagram - https://www.instagram.com/victoriastyle_tm/

 

 

Ви ще не наш клієнт? Довіртеся нам і станете нашим постійним клієнтом, ми не розчаруємо Вас.

А ваша дитина буде в якісному і недорогому одязі.