Комплекти
80.8000 UAH

       Одяг для дівчаток рясніє розмаїттям барв і фасонів. І якщо повсякденні вироби можуть бути виконані в яскравому виконанні, трикотажна натільна білизна для дівчаток, як правило, пропонується в більш стриманих тонах. Це пояснюється тим, що вона не повинна виднітися з-під інших предметів гардероба. Щоб не довелося купувати майку і труси окремо, рекомендується вибрати трикотажні комплекти, деталі яких ідеально підібрані по дизайну.

Яким повинен бути комплект білизни для дівчинки?

         Український виробник Комсомольська трикотажна фабрика пропонує увазі дбайливих батьків якісний одяг для дівчаток, що виготовляється виключно з натуральних бавовняних матеріалів. Серед розмаїття продукції для дівчаток пропонуються повноцінні набори нижньої білизни, які складаються з:

  1. майки, що оброблена бейкою по проймі і горловині для виключення деформацій при носінні і пранні;
  2. трусів, які мають продуманий крій, забезпечать зручну посадку і створять здоровий мікроклімат.

     У нашому інтернет-магазині ви знайдете симпатичні трикотажні комплекти для вашої дитини, які відрізняються різноманітністю малюнків, а їх функціональні і гігієнічні якості гарантуються виробником. Зручне меню дозволить швидко визначити потрібний розмір виробу по зросту і швидко оформити замовлення.

Дитяче нижню білизну оптом і в роздріб

       Передбачаючи низькі ціни на продукцію, торгова марка «Вікторія Стиль» не забуває дбати про здоров'я і безпеку наших маленьких клієнтів. У цьому ви можете переконатися, вибравши дитячий трикотаж в нашому інтернет-магазині, який неодмінно сподобається малятам і порадує якістю батьків. Ми пропонуємо:

- широкий асортимент нижньої білизни для дівчаток різного віку;
- можливість замовити трикотажний товар як в роздріб, так і оптом;
- доступні ціни та оперативну доставку по Україні, в Росію та інші країни.
 

    Інтернет-магазин дитячого трикотажного одягу «Вікторія Стиль» має в своїй команді фахівців, які надають оперативну допомогу при будь-яких питаннях. Купуйте комплекти з комсомольського трикотажу для улюблених дочок!

Детальніше