Труси
38.2000 21.6000 UAH

6 товар(а)

6 товар(а)

          Гігієна - одна з важливих складових дитячого здоров'я. Нижню білизну необхідно вибирати особливо ретельно, так як вона контактує безпосередньо з ніжною шкірою дитини, а від її якості безпосередньо залежить комфорт відчуттів. Рекомендується звертати увагу на трусики тільки з натуральних тканин, наприклад з трикотажу. У нашому каталозі представлені натільні вироби від Комсомольської трикотажної фабрики - кращого виробника дитячого трикотажу в Україні.

Вибір трусів для дітей від ТМ «Вікторія Стиль».


            Пропонуючи українську трикотажну продукцію для ваших малюків, ми дбаємо про те, щоб діти носили одяг із задоволенням, а батьки були задоволені його якістю. Важливо, щоб в гардеробі хлопчика було кілька пар трусиків, які підійдуть за розміром, що не будуть натирати, а також будуть йому подобатися. Ми подбали про те, щоб кожен виріб відповідав даним критеріям, оскільки нижня білизна для хлопчиків з комсомольського трикотажу:

  • забезпечує ідеальну посадку;
  • м'яка і приємна до тіла;
  • не деформується при пранні.

         Якість трикотажного дитячого одягу підтверджується численними відгуками від батьків, які вибирають вироби від надійного українського виробника. Труси виготовлені з натуральних трикотажних матеріалів - кулір, інтерлок і рібана, які відрізняються високими гігієнічними властивостями.

Нижня білизна для дітей оптом і в роздріб.


           Ми робимо все можливе, щоб наші покупці були задоволені сервісом і якістю продукції, тому подбали про необхідні умови для приємних покупок:

- мінімальної суми замовлення не існує;
- відправка товару здійснюється в день оформлення заявки;
- передбачена доставка по всій Україні, а також в Росію та інші країни.


         У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете трикотажну нижню білизну для хлопчиків в різноманітних варіантах по дизайну і типу. Це можуть бути сліпи з малюнками або однотонні боксери з яскравими принтами. Дитячий трикотаж комсомольського виробництва від ТМ «Вікторія Стиль» забезпечить вашому малюкові комфорт і здоров'я. На нашому сайті ви можете купити вироби з трикотажного полотна в роздріб або оптом за максимально доступними цінами.

Детальніше